SPĒLMAŅU NAKTS LAUREĀTA VIESTURA MEIKŠĀNA KURSI

Komunikācijas apmācības Jūsu uzņēmuma darbiniekiem

Praktiskās un teorētiskās darbnīcas profesionāla režisora vadībā, kas uzlabos Jūsu darbinieku runas prasmes, kā arī uzlabos prasmes, lai efektīvi varētu atrisināt izaicinošas komunikācijas situācijas

Praktiskās darbnīcas grupās no 3-10 cilvēkiem

Individuāla sagatavošana atbildīgām prezentācijām

Teorētiskas lekcijas kolektīviem

Top 10 uzņēmuma vadītājs Latvijā: “Katastrofāli trūkst izpratnes par to, kas ir mūsdienīga, viegla un efektīva komunikācija”

Tā ir milzīga problēma, ka cilvēki, kas saskaras ar nedrošību elementārās komunikācijas situācijās, parasti atdarina kolēģus, met krustus vai dzer Nervostrong, nevis nāk mācīties pie ekspertiem.

Runas skolas apmācības uzņēmumiem pilnībā maina spēles noteikumus, ja runa ir par mūsdienīgu komunikāciju

Režisora Viestura Meikšāna 20 gadu laikā rūpīgi krātās tehnikas un metodes palīdzējušas simtiem profesionāļu pārsteidzoši ātri kļūt par absolūti jaunu sevis versiju.

Praktiskās apmācības programmā "PUBLISKĀS RUNAS PAMATI"

Lai Jūs attīstītu runas prasmes jaunā līmenī, Jums ir jāapgūst visi svarīgākie komunikācijas elementi: sākot ar daudzpusīgu darbu ar saturu, līdz uztraukuma kontroles mehānismiem.

Efektīvākās programmas vienmēr balstās sistēmā. Sistēmā, kura dotu Jums iespēju apgūt prasmes, no kurām parasti cilvēki izvairās. Turklāt, nodrošinot drošu un saudzīgu apmācību vidi.

Šī ir efektīvākā komunikācijas apmācību programma, jo:

1. Katrs dalībnieks iziet cauri runas veidošanas sistēmai, kuru pēc tam varēs pielietot jebkuras runas veidošanai,

2. Katru nodarbību notiek prezentācija īstas auditorijas priekšā. Tie ir 10 cilvēki, kuru uzmanību Jums jācenšas noturēt,

3. Režisora Viestura Meikšāna daudzpusīga, konstruktīva un iedvesmojoša atgriezeniskā saite ar individuāliem ieteikumiem.

Un, jā, ... šī programma ir kļuvusi par izrāvienu simtiem cilvēku.

5 nodarbības katra 2 stundas

Video lekcijas pirms katras nodarbības

10 stundu kopējais apmācību apjoms

Jebkuram sagatavotības līmenim

Grupa līdz 10 cilvēkiem

Būs pieejams arī sertifikāts

Režisora Viestura Meikšāna vadībā

Sale Off
PUBLISKĀS RUNAS PAMATI™

Par nodarbību datumiem vienosimies individuāli

Telpas: Jūsu uzņēmuma telpas

Ja jums ir jautājumi par šīs programmas pielāgošanu, tad, lūdzu, rakstiet uz info@runasskola.lv

"Publiskās runas pamati" apvieno 3 dažādas sfēras: teātris, psiholoģija un radošā rakstniecība. Šī kombinācijas garantē, ka Jūsu emocijas sāk mērķtiecīgi darboties kopā ar saturu, un padara Jūsu komunikāciju daudz pārliecinošāku un iedarbīgāku.

Lieliski kursi

"Viesturam piemīt īpaša spēja likties "kā savējam" un tajā pat laikā viņš nāk ar apjomīgu, bet sabalansētu materiālu kopumu. Pēc katras nodarbības man ir sajūta par noderīgi pavadītu laiku, progresīvu cilvēku vidū, kur es iegūstu dažnedažādus knifiņus un n-tās lapaspuses pierakstītas ar gariem (aizraujošiem!) konspektiem."

Kārlis / Produktu vadītājs

Apmācību programma

Ievads. Īsie runas formāti. Jūs praktizēsiet 10 sekunžu un 30 sekunžu runas formātus. Tie dos Jums iespēju apgūt lakoniskākās vēstījuma formas.

Strukturēšana. Jūs uzzināsiet par 3 dažādām runu veidošanas struktūrām un Jums būs jāizvēlas tā, kura visvairāk der Jūsu materiālam.

Neverbālā komunikācija. Uztraukuma kontrole. Skatuves kustība un "pieslēguma" veidošana ar auditoriju.

Nobeiguma stratēģijas.  10 oriģinalitātes uzlabošanas triki, kas palīdzēs Jums izcelties uz pārējo fona uz uzlabot interaktivitāti.

Fināla prezentācijas. Personiska atgriezeniskā saite gan par darbnīcas gaitu, gan nākošajiem soļiem, lai uzlabotu komunikāciju.

attīstiet runas prasmes JAU ŠODIEN!