Mēs ļoti novērtējam katru Publiskās runas pamatu dalībnieku un tieši to, ka Jūs tālāk iesakāt šos kursus saviem kolēģiem un draugiem.

Bet, lai tas nebūtu par pliku velti, mēs izveidojām partner-mārketinga programmu (affiliate programm) tieši Jums, dārgie, Publiskās runas pamatu kursa absolventi.

Kā tā darbojas.

Piemēram, Jūs esat ieteikuši kādam draugam vai kolēģim Publiskās Runas pamatu kursu.

1. Viņa grib piedalīties.

2. Kursa kopējā cena ir 647eur.

3. Jūs nosūtīsiet viņam atlaižu kodu MĀRIS50.

4. Viņš iegādājas šo kursu ar 50eur atlaidi (samaksā 597eur).

5. Un Jūs saņemsiet 100eur no Runas skolas par šo ieteikumu.

Šī programma ir izdevīga gan dalībniekam, jo viņi saņem 50eur atlaidi. Tā ir, protams, izdevīga Jums, jo Jūs saņemat 100eur. Kā arī Runas skolai, jo mēs varēsim atvērt spārnus vēl vienai brīnišķīgai personībai.

Lai saņemti savu personalizēto atlaižu kodu, piereģistrējieties, nospiežot zaļo pogu.

23. aprīlī plkst. 19.00

BEZMAKSAS Vebināra tiešraide

Lektors režisors Viesturs Meikšāns

Jebkuram sagatavotības līmenim