LAIPNI LŪGTI RUNAS SKOLĀ!

Vieta, kur Jūsu komunikācijas prasmes iegūs citu jaudu

Runas Skolā Jūs varat iegūt zināšanas, kuras palīdzēs Jums:
      ➡️ kļūt drošākiem un pārliecinātākiem par sevi un savu sniegumu,
      ➡️ uzlabot vispārējās publiskās runas prasmes,
      ➡️ uzlabot dikcijas un balss skanējumu.

Ja Jūs vēlaties uzlabot kopējo publiskās runas efektivitāti,

tad režisora Viestura Meikšāna 3 lekciju ieraksti dos Jums pamatīgu jaunu impulsu un idejas. Kopā ar praktisko darbnīcu "Publiskās runas pamati", Jūs iemācīsieties teorētiskās zināšanas noslīpēt praksē - profesionāla režisora vadībā. PS. šīs 3 lekcijas var apmeklēt arī KLĀTIENĒ.

Ja Jūs vēlaties apgūt stāstu veidošanas jeb Storytelling prasmes, kas padarīs Jūsu komunikāciju daudz "garšīgāku",

tad režisora Viestura Meikšāna lekcija "Storytelling noslēpumi", komplektā ar kursu "7 izcili stāsti un to analīze", dos Jums labu pamatu, lai Jūs paši varētu patstāvīgi sākt būvēt perfektus iedvesmojošus stāstus. Un Storytelling praktiskajā darbnīcā Jūs varēsiet režisora Viestura Meikšāna vadībā uzbūvēt un noslīpēt īstu mākslas darbu.

Labākie dikcijas vingrinājumi un balss atvēršanas treniņi ir pieejami aktrises un runas pedagoģes Zanes Daudziņas kursā "Balss, dikcija, rezonatori".

20 gadu garumā Zane Daudziņa ir palīdzējusi simtiem cilvēku iegūt patīkamu zemu vibrējošu balsi. Zane rūpīgi izstāstīs un praktiski parādīs, kā pareizi ir jāveido katra skaņa, kā pareizi jāveic dikcijas vingrinājumi un kā jāstrādā ar rezonatoru atvēršanu.

Jūs varat uzlabot kopējo runas kvalitāti vienā kursā, strādājot 4 profesionālu runas pedagogu vadībā:

Krista Vāvere, Zane Šmite, Juris Rijnieks un Viesturs Meikšāns ir apvienojušies vienā kursā "Četras darbnīcas vienā". Šajā kursā Jūs varēsiet apgūt sekojošās 4 darbnīcas: "Publiskās runas pamati" Viestura Meikšāna vadībā, "Neverbālā komunikācija" Kristas Vāveres vadībā, "Balss atvēršanas darbnīca" Zanes Šmites vadībā, un "Pārliecības iegūšanas noslēpumi" Jura Rijnieka vadībā.

Ja Jums tuvojas kāda atbildīga produkta vai idejas prezentācija, tad Jūs varat ideāli sagatavoties praktiskā darbnīcā "Pārdošana kā iedvesmošana".

Lai to izdarītu, Jums ir jāpārvalda 3 uzmanības iegūšanas rīki: strukturēšana, storytelling un biznesa runu principi. Visas šīs trīs pamatprasmes ir apvienotas vienā darbnīcā "Pārdošana kā iedvesmošana", kur režisora Viestura Meikšāna vadībā Jūs izveidosiet 5 minūšu garu, efektīvu, skaidru un iedvesmojošu sava projekta vai idejas prezentāciju.