Tieciet vaļā no mūžīgā UZTRAUKUMA publikas priekšā!

Šī ir vienīgā praktiskā darbnīca Latvijā, kur 4 profesionāļi ir apvienojuši savas zināšanas, lai palīdzētu Jums atbrīvoties no bloķējošā UZTRAUKUMA publikas priekšā.

Krista Vāvere iemācīs Jums neverbālās komunikācijas trikus, kas būtiski ietekmēs Jūsu pārliecību.

Viesturs Meikšāns iemācīs, kā izveidot tekstu, lai Jūs varētu to viegli atcerēties, un lai tas Jūs iedvesmotu, nevis bremzētu.

Zane Šmite strādās ar Jūsu balsi, jo no tās ir atkarīgs perfekts pirmais iespaids.

Juris Rijnieks atklās Jūsu talantus un stiprās puses, kas dos Jums ticību saviem spēkiem.

Vai Jūs gribētu pēc perfektas runas justies tā, it kā būtu guvuši izšķirošos vārtus finālā?

Bet stress, kas ar to saistīts, Jūs "sit ārā" no līdzsvara un traucē normāli strādāt?

Šī ir atsauksme no Endijas. Viņai regulāri bija jāuzstājas dažādos semināros un jāprezentē savi NVO projekti, bet daudzu gadu garumā šādi pasākumi radīja viņai ļoti nepatīkamu diskomfortu.

"Esmu apmeklējusi līdzīga satura apmācības, galvenā atšķirība ir tā, ka šeit es jutos it kā individuālā nodarbībā. Ļoti daudz personiski, precīzi novērojumi, kurus es savādāk nekur citur nebūtu uzzinājusi. Es tiešām kļuvu daudz drošāka savās prezentācijās. Es pat sāku to visu izbaudīt. NETICAMI!"

/Endija Mālniece/

Pievienojieties nākošajai grupai "Četras darbnīcas vienā" un sāciet izbaudīt publisko runu!

Viesturs Meikšāns - PUBLISKĀS RUNAS PAMATI, 24.,26.,31.aug., 2.sept.

Krista Vāvere - NEVERBĀLĀ KOMUNIKĀCIJA, 7.,9.sept.

Zane Šmite - DABISKĀS BALSS ATVĒRŠANA, 14.,16.sept.

Juris Rijnieks - PĀRLIECĪBAS IEGŪŠANAS NOSLĒPUMI, 21.,23.sept.

Formāts: 10-12 cilvēku grupa

Apjoms: Kopā 20 stundas

Datumi: no 24.augusta līdz 23.septembrim,

Laiks: No 18.30-20.30

Telpas: VEF kvartāla kamerzālē

Papildus tam Jūs BEZMAKSAS iegūsiet:

➡️ Iespēju apmeklēt 3 Viestura Meikšāna lekcijas par publisko runu oktobrī (90eur vērtībā),

➡️ 3 online lekcijas par publisko runu (50eur vērtībā),

➡️ 4 instrukcijas PDF formātā par stāstu veidošanu, uzmanības noturēšanu, uztraukuma kontroli un runas strukturēšanu (100eur vērtībā),

➡️ Kļūsiet par dalībnieku Runas skolas Family grupā, kur var publicēt savas runas un iegūt komentārus no cilvēkiem, kuriem publiskā runa ir aktuāla.

Režisora Viestura Meikšāna darbnīca "PUBLISKĀS RUNAS PAMATI"
      24., 26., 31. augusts un 2. septembris

1. Režisora Viestura Meikšāna darbnīcā mēs strādāsim ar runas saturu, jo viens no negatīvas uzstāšanās pieredzes cēloņiem ir pats runas materiāls, kas bieži vien izveidots tā, ka to ir grūti atcerēties un norunāt. Tas būtiski ietekmē runātāja pārliecību. Darbnīca, kuras laikā Jūs iegūsiet visus svarīgākos praktiskos padomus darbā ar tekstu: dramaturģijas pamati, strukturēšana, triki un ieteikumi uzmanības noturēšanai.

Režisors ar 15 gadu pieredzi. Runas skolas dibinātājs un lektors. Daudzkārtējs dažādu Latvijas kultūras apbalvojumu laureāts.

Žurnālistes un komunikāciju ekspertes Kristas Vāveres darbnīca "Neverbālā komunikācija"
      7., 9. septembris

Pat dažas nelielas kustības var izmainīt to, kā Jūs uz skatuves sāksiet justies, un kādu iespaidu Jūs atstāsiet uz publiku. Krista Vāvere padalīsies ar dažādiem neverbālās komunikācijas trikiem, kuri palīdzēs uz skatuves iegūt pārliecību, sajusties spēcīgākam. Jūs sapratīsiet, kā var kontrolēt savas emocijas ar ķermeņa palīdzību.

Žurnāliste, scenāriju autore un komunikācijas eksperte. Krista daudzus gadus vada mediju treniņus. Viņa spēj iedvesmot būt tiešiem un precīziem sava vēstījuma veidošanā.

Balss atvēršanas speciālistes Zanes Šmites darbnīca "Dabiskās balss atvēršana"
      14., 16. septembris

Jūsu pirmais iespaids ir atkarīgs no Jūsu balss. Zane Šmite palīdzēs Jums atrast Jūsu dabisko skanējumu, lai pārliecība un nosvērtība būtu Jūsu zīmogs.

Šajā darbnīcā Jūs iepazīsiet savu balsi un iemācīsieties skanēt kā gribat, nevis kā sanāk. Lai saklausītu savas balss muskuļus, Jums būs jāstrādā arī patstāvīgi, pildot vingrinājumus elpošanas un balss veidošanas muskuļu pilnveidei. Turklāt Jūs iemācīsieties izvairīties no samocītām balss saitēm.

Balss atvēršanas eksperte, vokālā pedagoģe Mūzikas akadēmijā, grupas "Iļģi" ilggadēja dalībniece. Strādā ar zinātniski pamatotām metodēm, apvienojot tās ar savu pieredzi pedagoģijā.

Režisora Jura Rijnieka darbnīca "Pārliecības iegūšanas noslēpumi"
      21., 23. septembris

Jura Rijnieka (režisors un NLP speciālists) vadībā Jūs iegūsiet lielāku drosmi stāties pretī gan publiskās runas izaicinājumiem, gan jebkuriem citiem šķēršļiem. Viņš palīdzēs Jums atklāt un nostiprināt savas stiprās puses. Šajā darbnīcā Jūs uzzināsiet, kā radīt nevainojamu un drošu iespaidu, kaut gan iekšēji var būt liels uztraukums.

Režisors un publiskās runas pedagogs ar vairāk kā 20 gadu pieredzi. Ikoniska personība Latvijas teātra vidē, kā arī daudzu Latvijas aktieru pedagogs.

Jūs varēsiet pasmieties par publiskās runas diskomfortu pēc šī kursa pabeigšanas

Viesturs Meikšāns - PUBLISKĀS RUNAS PAMATI, 24.,26.,31.aug., 2.sept.

Krista Vāvere - NEVERBĀLĀ KOMUNIKĀCIJA, 7.,9.sept.

Zane Šmite - DABISKĀS BALSS ATVĒRŠANA, 14.,16.sept.

Juris Rijnieks - PĀRLIECĪBAS IEGŪŠANAS NOSLĒPUMI, 21.,23.sept.

Formāts: 10-12 cilvēku grupa

Apjoms: Kopā 20 stundas

Datumi: no 24.augusta līdz 23.septembrim,

Laiks: No 18.30-20.30

Telpas: VEF kvartāla kamerzālē

Papildus tam Jūs BEZMAKSAS iegūsiet:

➡️ 3 online lekcijas par publisko runu (50eur vērtībā),

➡️ Kļūsiet par dalībnieku Runas skolas Family grupā, kur var publicēt savas runas un iegūt komentārus no daudziem cilvēkiem, kuriem publiskā runa ir aktuāla.

➡️ KOPĒJĀ VĒRTĪBA IR 653eur + PVN

➡️ BET JUMS TAS VISS IR PIEEJAMS TIKAI PAR